برنامه‌های مرکز تخصصی زیبایی مدیس

برنامه اجرایی مرکز تخصصی زیبایی مدیس، بطور کلی شامل چند مرحله است که هر یک نقش به سزایی برای رسیدن به اهداف این سامان دارد:

  • ارائه خدمات زیبایی و سلامت محور مورد نیاز مشتریان
  • ترویج فرهنگ زیبایی محور
  • ایجاد روابط متقابل میان مدیس و مشتریان و معرفی فرهنگ تفکر در خصوص زیبایی به همراه سلامتی، با بهره‌گیری از ابزار و متدهای نوین پیام رسانی؛ در کنار آموزش کلیه پرسنل و افرادی که با مدیس همکاری متقابل دارند.
  • با توجه به توان مرکز تخصصی زیبایی مدیس در پرداختن به خواسته‌های مشتریان، طیفی نوین از محصولات کاربردی-تخصصی همراه با سایر محصولات رایج در راستای زیبایی و سلامتی در این سازمان به مشتریان ارائه می شود.

خدمات عروس

انتخاب سالن و آرایشگر مناسب که تواناییهای تخصصی و به روز را داشته باشد جز موارد بسیار مهم و وقتگیر برای عروس‌ها می‌باشد. در این راستا سالن زیبایی مدیس در فضایی کاملا مجزا و تخصصی و به روز سعی بر این دارد که خدمات عروس را در بالاترین سطح کیفیت و تخصص برای جلب رضایت و آرامش هر چه بیشتر عروس‌ها ارائه دهد.

ورود به خدمت

خدمات اکستنشن

خدمات اکستنشن

تمامی دست اندرکاران ما علاوه بر تخصص در زیبایی شناسی اجزای صورت و ایجاد روابط هارمونیک میان آن‌ها، اطلاعات لازم جهت استفاده از ابزار و امکانات پیشرفته و تقویت سلامت عمومی چشم را نیز در اختیار دارند.

ورود به خدمت

خدمات شینیون

خدمات شینیون

شما به یک مراسم ویژه دعوت شده‌اید و می‌خواهید آرایش موهایتان هماهنگ با لباس و نوع مراسم باشد. شینیون مو یکی از خدمات تخصصی ویژه مراسم و مهمانی در مدیس است که توسط گروهی از طراحان و کارشناسان مجرب ارائه می‌شود. آراستن موی شما، متناسب با موضوعاتی به شرح زیر توسط متخصصان مربوطه انجام خواهد شد.

ورود به خدمت

خدمات کوتاهی مو

خدمات کوتاهی

پس از کوتاهی، براشینگ و حالت دادن موها، کارشناس ما راهکارهای مفید جهت نگهداری و آرایش مو در خانه را به شما پیشنهاد می‌دهد که با رعایت آن تا مراجعه بعدی از مدل موی خود لذت خواهید برد.

ورود به خدمت

خدمات رنگ مو

خدمات رنگ

مدیس برای علاقه‌مندان به تجربه‌های متفاوت در زندگی، طیفی گسترده از رنگ‌های فانتزی و کاملاً منحصر به فرد را ارائه می‌دهد. با توجه به تأثیرات ماندگار و غیر قابل تغییر مواد بر مو، برگزاری یک جلسه مشاوره پیش از هر گونه حرکت اجرایی را به کلیه خدمات خود در بخش مواد افزوده است.

ورود به خدمت

خدمات میکروپیگمنتیشن

خدمات میکروپیگمنتیشن

اگر خواهان آراستگی بدون تغییر و همیشگی و یا طراحی و قرينه‌سازی هستید میکروپیگمنتیشن یکی از راه‌های مطمنی است که می‌توانید روی آن حساب کنید.  میکروپیگمنتیشن یکی از خدماتی است که در مدیس توسط افراد ماهر و باتجربه و همچنین با تجهیزات بروز به مشتریان ارائه می‌شود.

ورود به خدمت

خدمات میکاپ

ما در مدیس، متخصصان و کارشناسان خبره‌ای با مهارت‌های خاص برای ارائه خدمات صورت در نظر گرفته‌ایم که با اطلاع از اهمیت ویژه آن، ابزار و توان شان را در جهت تحقق خواست و آرمان‌های شما به کار می‌گیرند. کارشناسان بخش آرایش مدیس، طیفی وسیع از لوازم آرایش با کیفیت، حرفه‌ای و متنوع را در اختیار دارند که با ایجاد هماهنگی بین خواسته شما و مهارت خود از آن استفاده می‌کنند.

ورود به خدمت

خدمات زیبایی ناخن

خدمات زیبایی ناخن

استفاده مداوم از دستان و بی‌توجهی به سلامت پاها، یکی از عوارض جانبی زندگی مدرن امروز است، بهتر است هر چند وقت یک بار به آن‌ها رسیدگی کنیم. ترکیب دو روش درمانی مانیکور و پدیکور پیشنهادی ایده‌آل برای شماست.

ورود به خدمت

خدمات براشینگ

براشینگ یکی از عملیات اساسی در بسیاری از خدمات زیبایی محور مدیس است که توسط افراد ماهر و باتجربه به مشتریان ارائه می‌شود. مدل موی مورد علاقه و تغییراتی که پس از براشینگ در نظر دارید را با کارشناس خود در میان گذاشته و ادامه کار را به ما بسپارید و لذت ببرید.

ورود به خدمت

خدمات بافت

بافت مو در اکثر دنیا و در طول تاریخ مجبوب بوده است. اگر دوست دارید مدتی از فکر آرایش موهایتان فارق باشید، یکی از مدل‌های متنوع بافت مدیس را برای خود انتخاب کنید. ما با توجه به سلامت و وضعیت مو، حالت چهره و فعالیت‌های روزانه، شما را در این انتخاب یاری خواهیم داد.

ورود به خدمت

خدمات اپیلاسیون

خدمات اپیلاسیون

در مرکز تخصصی زیبایی مدیس این بخش از خدمات بدست افراد مجرب با رعایت و حساسیت بالا در زمینه بهداشت و در نظر گرفتن حساسیت‌های فردی مشتری به بهترین حالت رضایتمندی سپرده است.

ورود به خدمت

مراقبت پوست

مراقبت پوست

برخوردار بودن از پوست شاداب همیشه بستگی به سن ندارد، روش‌ها و تکنیک‌های مراقبتی مختلفی وجود دارد که نقش مهم‌تری را نسبت به سن ایفا می‌کنند. مشاوران در مجموعه مدیس پس از بررسی شرایط فعلی پوست شما، مناسب‌ترین خدمات را امکان سنجی کرده و به شما ارائه می‌کنند.

ورود به خدمت

خدمات ماساژ

خدمات ماساژ

ماساژورهای مرکز تخصصی مدیس با مهارتی دلنشین و با توجه به سلیقه‌ها و نیازهای متفاوت شما عزیزان این خدمات را در اختیارتان می‌دهند.

ورود به خدمت

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت مرکز تخصصی زیبایی مدیس محفوظ می‌باشد.
طراحی وب | تدوین محتوا و استراتژی وب